KANAPY

 • TransForm

  Kanapa TransForm

  transForm – Uosabia brak kompromisów oraz prawdziwy design wyrażony w postaci maksymalnie użytkowego mebla o nowoczesnej formie. Pełna modułowość, a do tego funkcja spania oraz pojemnik pościel, jeśli tego potrzebujesz. Transformacja na Twoje żądanie. Dzięki unikalnej poduszce umożliwiającej komfort w każdej pozycji, możesz jeszcze w jednej chwili zmienić charakter swojego wnętrza uwalniając intensywny kolor ukryty gdy jest zamknięta. Oczywiście jeśli chcesz wybór należy do Ciebie.

  WIĘCEJ
 • Gold Sofa

  Gold Sofa

  Gold Sofa – Zainspirowany perfekcją stworzenia wszechświata wyrażonego w liczbowych zależnościach pojawiających się we wszystkim pięknie, które nas otacza. Wybierając Golda, dostajesz prawdziwe złoto, wyrażone przez wygodę i niezawodność. Korzystaj z unikalnego na skalę światową rozwiązania, umożliwiającego design wnętrza w czasie rzeczywistym, przestawiaj ustawiaj w dowolnych konfiguracjach, dostosowuj meble do siebie i swoich potrzeb, nigdy odwrotnie.

  Więcej
 • Ideal

  Kanapa Ideal

  Ideal – To idealne rozwiązanie dla poszukiwaczy ergonomii i prawdziwej wygody. Dzięki zastosowaniu trzech rodzajów pouliretanów, oraz wykorzystaniu danych antropologicznych jak również zainspirowani prawdziwym pięknem kwiatów, otrzymaliśmy Ideala. Gwarantuje wykorzystanie modułowości jak również trwałość oraz bezpieczeństwo, dzięki ograniczeniu wykorzystania drewna do minimum. Spełni więc oczekiwania żyjących w zgodzie z środowiskiem naturalnym.

  WIĘCEJ
 • Natural

  Kanapa Natural

  Natural – Zrodzony z inspiracji naturą oraz potrzeby wypoczynku na najwyższym poziomie. Trzy rodzaje oraz zmienna głębokość siedziska gwarantuje komfort bez kompromisów w każdej pozycji. Naturalność modelu jest wyrażona również przez bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego, dzięki zastosowaniu surowców nadających się do recyklingu.

  WIĘCEJ
 • s0ap

  Kanapa s0ap

  s0ap – Minimalizm o maksymalnych możliwościach. Ciesz się nie ograniczoną wolnością, zmieniaj głębokość poduszki a kiedy chcesz rozłóż i śpij wygodnie dzięki jednemu modułowi zajmującemu zaledwie metr kwadratowy. Do zastosowania w każdych warunkach mieszkaniowych.

  WIĘCEJ